Żyjemy w dobie błyskawicznego rozwoju technologicznego. Nie powinno więc dziwić, że dotyczy on także branży pożyczkowej. Obok banków na tym rynku funkcjonują organizacje pozabankowej, czyli tak zwane parabanki. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie różnych rodzajów chwilówek, które przydzielane są nawet tym osobom, które spotykają się z odmową tradycyjnych banków. Parabanki często nie stosują dogłębnej weryfikacji interesanta, nie sprawdzają baz danych takich, jak BIK i nie wymagają zbędnych dokumentów. Wszystko dlatego, że czas trwania pożyczki to około 30 dni, a pieniądze na koncie można mieć już w kilkanaście minut.

Jakie zalety ma pożyczka online w 15 minut?

Tym, czym pożyczka online w 15 minut wyróżnia się spośród innych ofert jest przede wszystkim błyskawiczne przekazanie pieniędzy na konto interesanta. Dzięki temu, że ma on możliwość wnioskowania o gotówkę bezpośrednio ze swojego domu nie jest konieczne trwanie w kolejkach, czy zbędna rozmowa z przedstawicielem parabanku. Wniosek sprawdzany jest pod kątem prawdziwości zawartych na nich danych i podparty dowodem osobistym. Nie jest konieczne przedstawianie zaświadczeń o uzyskiwanych dochodach, by uzyskać pozytywne rozpatrzenie swojej prośby.

Dostosuj wymagania do proponowanych ofert

Dla tych, którzy nie do końca wiedzą, na jaką ofertę się zdecydować powstała specjalna porównywarka ofert. Dzięki niej klient banku lub innej instytucji finansowej może wpisać w wyszukiwarkę interesującą go kwotę kredytu i okres spłaty, a następnie odnaleźć placówkę, która przy danych wytycznych posiada najlepsze warunki umowy.